Форум города Южноукраинска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум города Южноукраинска » Южноукраинск » З'явилися прищі на обличчі - що робити?


З'явилися прищі на обличчі - що робити?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго вечора усім. Мені потрібна ваша порада. Останнім часом с моїм обличчям щось не те діється. Якісь прищі висипали. Начебто вже й не підліток. Можете порадити, що мені робити?

0

2

Може якийсь гормональний збій. Чи алергія. Чи з'їли щось не те - наприклад, багато смаженого, чи солодкого. Причин може бути багато.
Якщо це вже прям так критично - йдіть до лікаря-дерматолога.

0

3

Лохнесское чудовище написал(а):

Може якийсь гормональний збій. Чи алергія. Чи з'їли щось не те - наприклад, багато смаженого, чи солодкого. Причин може бути багато.
Якщо це вже прям так критично - йдіть до лікаря-дерматолога.

Та ні, дякую, до лікаря йти я зараз не хочу. Критичного там, я думаю, немає. Але, так би мовити, естетично це все не так гарно.
Хто з таким стикався, порадьте, що можна з цим всім зробити?

0

4

Никогда написал(а):

Доброго вечора усім. Мені потрібна ваша порада. Останнім часом с моїм обличчям щось не те діється. Якісь прищі висипали. Начебто вже й не підліток. Можете порадити, що мені робити?

Не обов'язково з кожним прищем бігти до лікаря. Не будете ж ви так робити.
Я  вам порадив спробувати маски для обличчя https://apteka-ds.com.ua/catalog/kosmet … oblychchya Наприклад, є така непогана маска при демодекозах та акне Stop Demodex Маска PureDerm 9 в1. Та й коштує не так вже й дорог. Флакон зараз по акції можна купити за 170 гривен замість 214. Не часто у аптеках бувають акції, я вам скажу.
Я думаю, вона допоможе. Тому що часто причиною усіх цих прищів є саме демодекоз - маленький такий підшкірний кліщ, якій живе у товщі шкіри та харчуєтеся шкірним салом.

https://content.apteka-ds.com.ua/images/medium/4820183470669.jpg

Отредактировано Гладкий (2022-07-24 12:52:09)

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Форум города Южноукраинска » Южноукраинск » З'явилися прищі на обличчі - що робити?