Форум города Южноукраинска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум города Южноукраинска » Объявления » Проставки для збільшення дорожнього просвіту


Проставки для збільшення дорожнього просвіту

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Доброго дня! Хочу встановити на своє авто проставки для збільшення дорожнього просвіту. Скажіть, чи безпечно це для підвіски? Не виникне проблем з рульовим керуванням? А також де в Києві можна придбати якісні проставки та скільки вони коштують в середньому? Дякую за відповідь!

0

2

Вітаю! Нещодавно я купував проставки для збільшення дорожнього просвітув магазині Prostavkin в Києві і зараз із задоволенням розповім про свій досвід. По-перше, якісні проставки із міцного металу не завдають шкоди підвісці чи керуванню, якщо їх правильно підібрати та встановити. В Prostavkin мені допомогли підібрати оптимальний варіант під мою модель авто. По-друге, ціни в них доволі демократичні - я заплатив всього 1200 гривень за комплект надійних проставок. А головне - після встановлення дорожній просвіт збільшився на 3 см, що значно полегшило їзду по нерівних дорогах. Тож рекомендую звертатися до професіоналів у Prostavkin - залишитесь задоволені якістю та ціною!

0


Вы здесь » Форум города Южноукраинска » Объявления » Проставки для збільшення дорожнього просвіту